Prodej

Každý má svůj sen a touhu, potřebu se odlišovat, nebo zařazovat. Někdo nemá potřebu žádnou, ale to asi nebude toto místo. Pro všechny, co si nemohou tuto tužbu splnit, buď z nedostatku času, prostoru nebo snad z důvodu malých zkušeností, jsme tu my. Pokusíme se co nejvíce přiblížit Vaše sny realitě a zhmotnit Vaše představy. Ne vždy jde o peníze. Dobrý nápad se koupit nedá! Věříme v srdcové záležitosti! Team DK CAFE RACER!!!

Postavíme jakýkoliv motocykl tak, aby Vám vyhovoval. Respektujeme Vaše požadavky a snažíme se minimalizovat kompromisy. Každá vize, nápad, se dá realizovat! Jen vytrvat! Jsme schopni Vám nabídnout motocykly již hotové, nebo přestavíme Váš stávající. Po dohodě dovezeme na přání i motocykl z EU. Ne každý motocykl je vhodný na přestavbu CAFE RACERU. Proto nejprve zkonzultujte svoje nápady s námi. Každý motocykl má své neduhy a choulostivá místa. Poradíme Vám, který motocykl by nejvíce vyhovoval Vašim požadavkům. Pro dámy, které zvažují tuto volbu, máme samozřejmě trpělivost a vysvětlíme vše, co je bude zajímat!!! 


 

 
 

 

 

 

 

 

 

Prodej motocyklů

Honda CB 500T Twin

23.01.2018 17:55

Honda CB 500T Twin

Honda  CB 500T Twin r.výroby 1976 kompletní renovace motocyklu STK samozřejmostí . Max rychlost 160km/h plně provozu schopná.

Naše cena : 235 000Kč